Кошик
43 відгуків
Газова гармата KINLUX 30T для натяжних стельЧитати огляд
+380675069904
+380444929407
Тепловые пушки KINLUX | Сервисный центр MASTER
  • picture 1

РЕМОНТ ТЕПЛОВИХ ГАРМАТ

Адреса Сервісного центру: р. Київ, вул. Васильківська, 30, Фабрика "Киянка".
Компанія: Приватне підприємство "Юнифекс"
Час роботи: 8:00-17:00
Телефон: 067 506 9904
Контактна особа: Микола
e-mail: peunifex@gmail.com

Як нас знайти. В'їзд з вулиці Васильківській у будівлі буде арка, відразу на Суші Wok, відкриті синні ворота, зі шлагбаумом, на охорону "Юнифекс, теплові гармати". Майстерня знаходиться біля електрощитової, жовте одноповерхова будівля.

Щоб не доводити справу до ремонту, своєчасне техобслуговування теплової гармати в Сервісному центрі допоможе вам. Теплові гармати - складна техніка з вузлами паливопроводів, термостатами, трасформатором, які потребують своєчасному догляді і обслуговуванні. Паливний насос потребує очищення та налаштування тиску. Запчастини, наприклад форсунка, мають природний знос. При техобслуговуванні їх замінюють. Всі заміни узгоджуються з замовником. Принцип як і з ремонтом автомобіля. Міняйте масло, доливайте рідини, міняйте фільтра, гуму, проходьте періодичний техогляд, або чекайте поки авто не зламається в самий невідповідний момент. Краще всього проходити техогляд теплогенератора в кінці опалювального сезону. Проходьте техобслуговування, не менш ніж один раз на два сезони.
Виїзний ремонт ми не здійснюємо. Для цього потрібно комплектувати механіка усіма можливими запасними частинами і взяти масу інструмента. Такий ремонт зарекомендував себе вкрай неефективно. У даний момент ремонт і технічне обслуговування здійснюються стаціонарно у власному Сервісному центрі.
Ми не ремонтуємо всі теплові гармати поспіль, особливо китайські дизельні. На них відсутні запасні частини на території України і яка-небудь документація. Компанії, які їх постачають, не здійснюють ніякої техпідтримки. Вони просто не ремонтопридатні. У газових теплових гарматах китайського виробництва, деякі запчастини, термопара і пьезовоспламенитель взаємозамінні і підходять від газових теплових гармат Master. З електричних, ремонтуємо тільки теплові гармати Master, потужністю від дев'яти кіловат. Побутову лінійку електричних нагрівачів Master не обслуговуємо.
Бренди які збирають на заводі Master Climate Solutions це Master, Remington та Vanguard. Більше всіх на ринку України присутні теплові гармати під брендом Master. На заводі Biemmedue S. p.A. збирають теплові гармати Arcotherm, Oklima і Biemmedue. Більше всіх на ринку України присутні теплові гармати під брендом Arcotherm.
Приватне підприємство "Юнифекс" - авторизований сервісний центр теплового обладнання MASTER, KINLUX. Дивіться СЕРТИФІКАТ.
Діагностика теплової гармати проводиться у разі, якщо причина несправності невідома. Встановити поломку в дизельних теплових гармат з ходу в 95% випадків неможливо. При здачі нагрівача, вам випишуть акт приймання і після проведення діагностики з вами зв'яжуться. Гарантія поширюється на замінені запчастини. Залежить яка модель теплової гармати і ступінь зносу. Гарантія до трьох місяців. Запчастини до теплових гармат поставляються приватним підприємством "Юнифекс" напряму. У нас тільки оригінальні запчастини до теплових гармат.
Для диагностики  и ремонта привозите тепловую пушку в Сервисный центр, по адресу: г. Киев, ул. Васильковская 30 (фабрика "Киянка", въезд в арку с синими воротами вдоль здания). Мы разместили схему с фотографиями, как нас найти: СХЕМА ПРОЕЗДА Ремонтируем в короткие сроки от одного до десяти дней. Если запчасти нет в наличие на складе, то сроки ремонта увеличиваются на сроки поставки запчасти с завода производителя.
Перед тем как везти тепловую пушку к нам, позвоните для получения консультации. Звоните: ☎ 067 506 9904. Случаются поломки оборудования, которые устранить экономически невыгодно или невозможно. В таком случае нет смысла привозить тепловую пушку в Сервисный центр. Лучше если мы сэкономим время предоставив необходимую консультацию по телефону. Перед звонком посмотрите модель вашей тепловой пушки. Например: Master B 150 CED 2010 года. Сбоку на нагревателе есть наклейка с необходимыми данными.

Ремонт теплових гармат

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: