Кошик
26 відгуків
Газова гармата для натяжних стель KINLUX 30 кВт. Шланг 5м*Сторінка товару
+380675069904
+380444929407
Теплові гармати KINLUX. Сервісний центр MASTER. ПП"Юніфекс", м.Київ, вул.Васильківська, 30, оф.2.408
 MASTER BV 100 E 2002-2005г. запчасти для дизельной пушки, фото 2  MASTER BV 100 E 2002-2005г. запчасти для дизельной пушки, фото 3  MASTER BV 100 E 2002-2005г. запчасти для дизельной пушки, фото 4

MASTER BV 100 E 2002-2005г. запчасти для дизельной пушки

В наявностіКод: 2002-2005г.

від 320 грн.

MASTER BV 100 E 2002-2005г. запчасти для дизельной пушки
MASTER BV 100 E 2002-2005г. запчасти для дизельной пушки
від 320 грн.
В наявності
  • +380 показати номер +380675069904 киевстар
  • +380444929407 тел./факс
  • Контакти
    • Телефон:
      +380675069904, киевстар
      +380444929407, тел./факс
    • Контактна особа:
      Николай
    • Адреса:
      вул. Васильківська, 30, корпус 2, офіс 408 (в'їзд по Васильківській в арку будинку), Київ, Україна
    • Email:
      peunifex@gmail.com
  • Умови повернення та обміну
  • +380 показати номер +380675069904 киевстар
  • +380444929407 тел./факс

MASTER BV 100 E 2002-2005г.

MASTER BV 100 E 2002-2005 ГОДА

01 ― 4031.905 ― Рукоятка

02 ― 4031.036 ― Нижняя опора

03 ― 4031.278 ― Выпускной конус

04 ― S/R ― Заглушка в опору

05 ― 4032.163 ― Мост для колес

06 ― 4031.385 ― Колесо

07 ― S/R ― Держатель колеса

08 ― 4031.501 ― Топливный бак

09 ― 4031.013 ― Сливная пробка

10 ― S/R ― Прокладка сливной пробки

11 ― 4110.962 ― Крышка топливного бака / Кришка бака Купити

12 ― 4162.063 ― Защитная решетка

13 ― 4031.270 ― Крыльчатка вентилятора Ø=320мм 18°

14 ― S/R ― Зажимной болт M8x8

15 ― S/R ― Крепление вентилятора

16 ― S/R ― Направляющие лопасти воздуха

17 ― 4031.273 ― Камера сгорания

18 ― S/R ― Передний щит крепления

19 ― S/R ― Левая панель

20 ― S/R ― Правая панель

21 ― S/R ― Нижняя часть корпуса

22 ― S/R ― Верхняя передняя часть корпуса

23 ― S/R ― Верхняя задняя часть корпуса

24 ― 4031.277 ― Дымоход Ø=150мм

25 ― 4031.648 ― Прокладка Ø=35мм

83 ― S/R ― Винт M5x16

84 ― 4109.590 ― Винт 10x1/2" FR

85 ― 4140.670 ― Гайка M6

86 ― 4160.613 ― Шайба

88 ― 4032.041 ― Винт M6x16

93 ― 4032.040 ― Винт 14x1/2" FR

99 ― 4104.170 ― Двойная пластина / Подвійна пластина для гвинта Купити

102 ― 4140.655 ― Винт M6x30

107 ― 4031.643 ― Крючек для кабеля

109 ― S/R ― Заглушка на колесо Ø=200мм 

 

26 ― 4162.087 ― Крепление блока управления

27 ― 4031.010 ― Основание блока управления LOA22/24 / Підстава блоку управління LOA22/24 Купити

28 ― 4031.005 ― Блок управления LOA22/24 / Блок контролю LOA22/24 Купити

29 ― 4031.035 ― Трансформатор TRS818C/11 / Трансформатор TRS818C/11 Написати

30+61 ― 4110.971 ― Высоковольный кабель L=1000мм

31 ― 4031.040 ― Реле

32 ― 4162.085 ― Клеммник

33 ― 4031.024 ― Панель для электронных компонентов

34 ― 4031.169 ― Лампа сети 220В / Індикатор мережі 220В Купити

35+36 ― 4160.637 ― Выключатель / Перемикач 220V Купити

37 ― 4111.119 ― Разъем для подключения термостата / Роз'єм термостата B225/354 CEE Купити

38 ― 4111.118 ― Вилка термостата L=80мм

39 ― 4162.094 ― Крепление кабеля

40 ― 4031.080 ― Предохранитель

41 ― 4162.096 ― Кабель питания

42 ― 4031.755 ― Кабель питания 220В

43 ― 4031.140 ― Топливная трубка L=1000мм

44 ― S/R ― Защита кабеля Ø=18мм

45 ― 4031.148 ― Топлизаборная трубка 1/4" Mx6 / Паливнозабірна трубка (фітінг) Купити

47 ― 4031.160 ― Штуцер / Штуцер прямий 1/4" Mx6 Купити

48 ― 4031.644 ― Штуцер на фильтр / Штуцер прямий 1/8" Купити ​​​​​​

49 ― 4031.800 ― Гайка / Гайка 3,8" X 5 Купити

50 ― 4031.011 ― Крепеж фильтра

51 ― 4031.802 ― Штуцер / Подвійний гвинт L=30мм Купити

52 ― 4031.803 ― Штуцер / Штуцер 90 DGR 3/8 Mx6 Купити

53 ― 4031.070 ― Топливный фильтр в сборе / Паливний фільтр в комплекті 3/8" Купити

54 ― 4031.150 ― Прокладка топливного фильтра / Прокладка фільтра Купити

55 ― 4031.075 ― Прокладка топливного фильтра

56 ― 4031.015 ― Картридж / Картридж паливного фільтра Купити

57 ― 4031.180 ― Стакан фильтра / Корпус фільтра Купити

87 ― 4161.434 ― Винт 4,2x9,5

89 ― S/R ― Винт 8x1"1/2"

90 ― 4032.109 ― Винт 4x1/2"

91 ― 4031.215 ― Гайка M6

92 ― 4032.107 ― Винт M6x16 FR

100 ― S/R ― Винт 4x3/8"

101 ― 4031.191 ― Прокладка топливного фильтра

106 ― 4111.116 ― Комплект прокладок фильтра / Комплект прокладок фільтра B225/354CEE BV ALL Купити

 

30+61 ― 4110.971 ― Высоковольный кабель L=1000мм

43 ― 4031.140 ― Топливная трубка L=1000мм

58 ― 4031.045 ― Термостат COOL-OFF / Термостат COOL-OFF Купити

59 ― 4031.047 ― Термостат перегрева с синей точкой / Термостат перегріву з синьою крапкою Купити

60 ― 4033.057 ― Электрод / Електрод Купити

61 ― 4031.757 ― Коннектор на кабель

62 ― 4031.106 ― Топливная трубка от насоса к форсунке / Паливна трубка Купити

63 ― 4031.197 ― Топливный насос / Паливний насос B 360 BV 290 Купити

64 ― 4031.019 ― Электроклапан топливного насоса / Електроклапан паливного насоса Купити

65 ― 4031.195 ― Соленоид электроклапана / Соленоїд електроклапана Купити

66 ― 4031.160 ― Штуцер / Штуцер прямий 1/4" Mx6 Купити

67 ― 4031.060 ― Втулка топливного насоса / Втулка паливного насоса K1 ​​​​ Купити

68 ― 4031.096 ― Штуцер / Штуцер 90° 1/8" Мх6 Купити

69 ― 4031.115 ― Вставка на топливную трубку / Вставка на паливну трубку L=5мм Купити

70 ― 4031.110 ― Гайка штуцера / Гайка на подвійний конус 4MM Купити

71 ― 4031.130 ― Электродвигатель 130W

72 ― 4031.165 ― Конденсатор 5 µF

73 ― 4031.026 ― Штуцер / Штуцер 1/8" Мх6 Купити

74 ― 4031.645 ― Гайка M14

75 ― 4031.374 ― Корпус горелки Ø=80мм

76 ― 4031.012 ― Опора форсунки / Опора форсунки Купити

77 ― 4031.066 ― Распылитель пламени

78 ― 4031.020 ― Форсунка / Форсунка Купити

79 ― 4031.196 ― Воздушная заслонка

80 ― 4031.090 ― Фотоэлемент / Фотоелемент Купити

81 ― 4031.009 ― Хомут фотоэлемента

82 ― 4031.008 ― Держатель фотоэлемента

87 ― 4161.434 ― Винт 4,2x9,5

94 ― S/R ― Гайка M5

95 ― S/R ― Винт M4x16

96 ― 4140.676 ― Винт 6x1/2"

97 ― 4160.600 ― Винт M4x10

98 ― S/R ― Винт M6x25

4031.094 ― Фильтр топливного насоса / Фільтр паливного насоса Купити

Характеристики
Основні
Виробник   Master
Користувацькі характеристики
Узнать наличие и стоимость 067 506 9904
  • Ціна: від 320 грн.